Prosba na naše pacienty a jejich rodiče
Prosíme naše nemocné pacienty a jejich rodiče, aby přicházeli do ordinace nejpozději 30 minut před koncem dopolední ordinace, ti co se přihlásí déle, nebudou ošetřeni.
(i my se musíme naobědvat, abychom mohli pracovat i v odpoledních ordinačních hodinách)
Děkujeme za pochopení.